03-5019950

אודותינו

גישתנו

ניתוח משפטי יסודי של תיקים, טיפול אישי ומסור וייצוג מקצועי ללא פשרות הנה תפישת עולמו של המשרד. חרף זאת, אוחז המשרד באמונה כי יש לבחון את חלופת הגישור לפני ניהול הליך משפטי. 

הייצוג בערכאות המשפטיות השונות אינו חד גוני. יתרה מכך, השוני קיים בין תיק לתיק, אף במקרים דומים. משכך, כל תיק נבחן על ידי  המשרד, הן משפטית והן אסטרטגית, זאת, עוד לפני הגשת כתבי בי דין לבתי המשפט.

אנו מאמינים בהגשת כתבי בי דין מושכלים המעבירים את קולו של בעל הדין נאמנה בבית המשפט ותוך שמירה על שיח משפטי מכובד.

 

חקר משפטי

חקר עובדתי ומשפטי מעמיק הנו אחד מאושיות המשרד. כל תיק נבחן ומעורך, הן בראשית הדרך והן בכל אחד משלבי ניהולו, מספר פעמים רב. מחשבת עומק ורוחב נערכת לשם התוויית האפיק המשפטי ההולם למקסום מצבו המשפטי של הלקוח. חשובה לא פחות היא עלות ניהול התיק. אנו מאמינים כי חקר עובדתי ומשפטי מעמיק יביא לחסכון משמעותי בניהול התיק בבתי המשפט ו/או בהליך של גישור.

שיח עם הלקוח

שיח עם הלקוח הנו כלי חשוב בלמידת הסוגיה המשפטית וניהול התיק. אנו מאמינים בסינרגיה בין עורך הדין ללקוח החל מהשלב המקדמי וכן לאורך ניהול התיק. שיתוף הפעולה ושיח בניהול הינם יסודותיו של המשרד ומשכך, אנו קשובים וזמינים ללקוחותינו בפגישות אישיות וביתר אמצעי התקשורת.

גישור

כידוע, גישור הנו כלי מצוין המסייע בפתרון סכסוכים ביעילות ובעלות פחותה לאין ערוך מחוץ לכותלי בית המשפט. בהליך גישור, בניגוד להכרעה שיפוטית, הצדדים מגיעים לפתרון מוסכם בסיועו של המגשר. למותר לציין כי, הליך גישור מוצלח משאיר אף אווירה נעימה בין הצדדים. משרדנו חרט על דגלו לנסות ולהגיע לעמק השווה אף בסכסוכים סבוכים, עובר הפנייה לערכאות משפטיות, כמובן, בתיקים המאפשרים זאת.

 

אז מה הלאה ?

חושב/ת שאנחנו יכולים לעזור לך ?

לחץ כאן

דילוג לתוכן